Blog audycji Kocham Jazz w radioJAZZ.FM w każdy wtorek 21.00-22.00 - zapraszam Maciej Nowotny
Blog > Komentarze do wpisu

Kajtek Prochyra w Kocham Jazz o...

No właśnie o czym? Zaskoczę Was: o jazzie! He, he... Poważnie. No bo czym ten jazz jest właściwie na ten konkretny jutrzejszy dzień czyli 14 lutego 2012? Zapraszam także serdecznie do uczestniczenia w tej dyskusji słuchaczy i przyjaciół tej audycji. Wejdźcie na jej fejsbukowy profil (LINK) i wyraźcie swoją opinię: czym dla Was jest jazz dzisiaj, gdzie sięgają jego granice?

A akcentem walentykowym dla zakochanych w jazzie będzie jak zwykle zapierający dech w piersiach konkurs (do wygrania płyty CD), który maksymalnie skomplikuję, a który i tak bez trudu rozwiążecie ;-)))

Do usłyszenia jak zwykle we wtorek o 21.00 do radioJAZZ.FM (LINK) - Maciej Nowotny    

poniedziałek, 13 lutego 2012, trener66

Polecane wpisy

  • Chciałbym, ale się boję!!! w RadioJAZZ.FM

    Kiedy latem zeszłego roku kończyłem 3-letnią przygodę z RadiemJAZZ.FM mogłem z satysfakcją spojrzeć za siebie. Prawie tysiąc fanów audycji na Facebooku i tych n

  • Kocham Jazz na Polish Jazz!!!

    Kochani czytelnicy! Ponad 5 lat prowadzenia tego bloga dobiegło końca. Najpierw było to moje prywatne, intymne archiwum przeżyć wywoływanych przez obcowanie z m

  • Wakacje w Kocham Jazz!!!

    Przerwa wakacyjna w nadawaniu audycji Kocham Jazz w RadioJAZZ.FM !!! Dziękuję Wam za trzeci rok wspólnego słuchania jazzu i życzę SUPER UDANYCH WAKACJI ;-)))

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/02/13 19:55:39
A u mnie trochę inne tłumaczenia, teksty, video. Zapraszam: www.trocheinaczej.blox.pl
Follow Kocham Jazz on Mixcloud

Subscribe in a reader

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...