Blog audycji Kocham Jazz w radioJAZZ.FM w każdy wtorek 21.00-22.00 - zapraszam Maciej Nowotny
Blog > Komentarze do wpisu

Kocham Jazz na Polish Jazz!!!

 

Kochani czytelnicy!

Ponad 5 lat prowadzenia tego bloga dobiegło końca. Najpierw było to moje prywatne, intymne archiwum przeżyć wywoływanych przez obcowanie z muzyką. Z czasem coraz częściej pojawiać się tu zaczęły teksty publikowane w innych miejscach w sieci, a następnie w prasie. Wreszcie, gdy dostałem propozycję prowadzenia audycji w RadioJAZZ.FM audycji o takiej samej nazwie jak mój blog zacząłem tu umieszczać podcasty z tych spotkań z Wami. 

Jak wszystko jednak przychodzi moment rozstania i po trzech latach kończę moją współpracę z RadioJAZZ.FM i pisanie na tym blogu, z tego powodu, że mój drugi blog POLISH JAZZ BLOG, założony niemal w tym samym czasie odniósł taki sukces (prawie 700,000 odsłon stron i kilka tysięcy fanów na FB) , że chcę mu poświęcić cały swój czas jaki mam na jazz. 

Zatem blog Kocham Jazz pozostanie w sieci jako archiwum moich tekstów i audycji, ale nowe teksty i audycje będę odtąd publikował na POLISH JAZZ BLOG. Tam Was zapraszam do czytania nie tylko zresztą moich tekstów, ale i tych, których autorami są moi przyjaciele. I mam nadzieję, że kiedyś jeszcze pojawi się możliwość byśmy znów spotkali się na antenie. Póki co dziękuję za wiele wspólnie spędzonych wieczorów i za wspólnie cieszenie się ukochaną przez nas muzyką ;-)

Pozdrawiam serdecznie,

Maciej Nowotny

poniedziałek, 01 września 2014, trener66

Polecane wpisy

  • Aneta Norek w Kocham Jazz!!!

    W najbliższy wtorek o 21.00 gościem audycji Kocham Jazz w RadioJAZZ.FM będzie Aneta Norek . Znamy ją jako autorkę biografii Zbigniewa Seiferta "Man of Light"

  • Emanuela Czerny w Kocham Jazz!!!

    Dzisiaj w audycji Kocham Jazz w RadioJAZZ.FM ( kliknij LINK , aby posłuchać w internecie) gościć będziemy Emanuelę Czerny, córkę Edwarda Czernego, legendarne

  • Wywiad w czerwcowym JazzPressie!!!

    W czerwcowym numerze JazzPressu obok wielu bardzo interesujących tekstów wywiad ze mną jaki przeprowadził Roch Siciński. Polecam serdecznie!!! Aby przeczytać kl

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2014/10/23 15:19:10
Dobrze że blog wrócił do życia! Odczułam przez wakacje, że moje ulubione blogi miały przerwę, przez co nie miałam co czytać. Wy, Numizmatyka, Katarina też rzadziej pisała - to dla mnie powód by nie lubić wakacji, szczególne gdy już nie chodzi się do szkoły i trzeba w nie pracować :)
-
Gość: Mariusz, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2018/04/16 09:10:02
Czekam też na kolejne wpisy :)
__________________
MM Maszyny do Drewna
-
Gość: Dariusz, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2018/04/16 09:40:05
Jazz jest super, ostatnio bardzo chętnie słucham, więc mam nadzieję, że jeszcze tu coś poczytam na ten temat :)
________________
eco-serwis.wroc.pl/
Follow Kocham Jazz on Mixcloud

Subscribe in a reader

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...