Blog audycji Kocham Jazz w radioJAZZ.FM w każdy wtorek 21.00-22.00 - zapraszam Maciej Nowotny
poniedziałek, 26 grudnia 2011

To był jeden z najbardziej oczekiwanych gości w audycji Kocham Jazz w radioJAZZ.FM w 2011 roku. Bardzo się cieszę, że doszło do tego spotkania za co należą sie podziekowania Jurkowi Szczerbakowowi!!! Klikajcie i słuchajcie tak rozmowy jak i muzy:

* za zdjęcie dziekuję Marcinowi Jahrowi

poniedziałek, 19 grudnia 2011

I znowu do przodu, show must go! Tym razem do Kocham Jazz z wizytą wpadnie Hubert Zemler. Młody to człowiek, z tych nowych pieknych dwudziestoletnich, niewinnych czarodziejów powstałego z martwych free jazzu w Polsce. Dość ciężko byłoby wymienić muzyczne języki, w kórych już do tej pory sie wypowiadał, łatwiej powiedzieć czego nie grał: myślę, że przed nim jest jeszcze album disco polo. Ale tak poważnie mówiąc to jest to piekielnie zdolny 'cat', który nagrał właśnie swoją płytę na perkusji solo (!) i dlatego zaprosiłem go na wtorek na 21.00 do radioJAZZ.FM, aby zadać mu kilka ciekawych pytań: czy woli brunetki czy blondynki, czy woli se..., o przepraszam!, chyba muszę sobie przygotować inny zestaw pytań!

Jeśli chcecie mi w tym pomóc zapraszam na fejsbukową strone audycji Kocham Jazz: http://www.facebook.com/pages/Kocham-Jazz/128684567224169, gdzie czekam na pytania do naszego gościa. Zapraszam serdecznie, zwłaszcza, że niewykluczone są jakieś nagrody niespodzianki... ;-)))

Maciej Nowotnt   

16:35, trener66
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 grudnia 2011

Zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na mixcloudzie. Znajdziecie tam pliki z niektórymi archiwalnymi audycjami Kocham Jazz, które możecie sobie odsłuchać w takiej sytuacji i czasie jaki Wam odpowiada. Polecam szczególnie ostatnią chmurkę, na której znajdziecie rozmowę z Agą Zaryan i mnóstwo doskonałej muzyki ze wszystkich chyba jej płyt. A wkrótce nowa chmurka zatem warto kliknąć "Follow", bo wtedy program poinformuje Was o kolejnych dodawanych przeze mnie plikach.

Follow Kocham Jazz on Mixcloud 

Pozdrawiam - Maciej Nowotny

07:39, trener66
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 12 grudnia 2011

Chyba byłem grzeczny, bo tuż przed Świętami kolejny wspaniały prezent!!! Już we wtorek o 21.00 w radioJAZZ.FM gościem audycji Kocham Jazz będzie muzyk, z którym rozmowę mogłem sobie tylko wymarzyć. To Krzysztof Gradziuk, jeden z najlepszych perkusistów w naszym kraju, grający nowoczesny, a przy tym niezwykle piękny jazz. Na pewno znacie go ze słynnego trio RGG, w którym od lat nagrywa wraz z pianistą Przemysławem Raminiakiem i kontrabasistą Maciejem Garbowskim. Ale jego zainteresowania są bardzo szerokie, idą w różnych kierunkach, nagrywa wiele i to bardzo dobrych rzeczy - wszystko to charakteryzuje muzyków o największym talencie. Dlatego zapraszam Was serdecznie na spotkanie z nim do radioJAZZ.FM już w najbliższy wtorek (13.12.2011) o godz. 21.00.

Zajrzyjcie też na fejsbukową stronę tej audycji (http://www.facebook.com/pages/Kocham-Jazz/128684567224169), aby w jej trakcie pogadać z innymi słuchaczami, zadać pytania naszemu gościowi i podrażnić prowadzącego ten show. Nadmienię, że jak zwykle do wygrania będą cenne nagrody!!!

Pozdrawiam - Maciej Nowotny

11:17, trener66
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 grudnia 2011

Wystarczy kliknąć na obrazek, a zaraz plik zacznie się ściagać i po chwili będzie na Waszym komputerze. A w numerze mnóstwo ciekawych artykułów w tym tekst Rocha Sicińskiego o Tomaszu Szukalskim. Polecam serdecznie!!!

14:33, trener66
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 05 grudnia 2011

Najbliższa audycja Kocham Jazz w radioJAZZ.FM będzie miała miejsce o 21.00 we wtorek 6 grudnia 2011 roku. Zupełnie naturalnym jest więc pytanie co słuchacze radioJAZZ.FM i przyjaciele tej audycji dostaną od św. Mikołaja na prezent? Otóż myślę, że nie powinni być zawiedzeni, bo co prawda nie przez komin, ale prawdopodobnie zwyczajnie drzwiami, wpadnie do naszego radia Marcin Wasilewski, aby porozmawiać i posłuchać jazzu, muzyki, którą kochamy!!!


Zapraszam Was na fejsbukową stronę audycji Kocham Jazz (http://www.facebook.com/pages/Kocham-Jazz/128684567224169), na której proszę o pytania do Marcina, sugestie tematów do rozmowy i muzyki, którą warto zagrać przy okazji tego spotkania. Do usłyszenia ;-)))

Maciej Nowotny 

16:37, trener66
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 01 grudnia 2011

Dlugo wyczekiwana chmurka z audycją Kocham Jazz, której gościem była Aga Zaryan. Wielkie wrażenie wywarła na nas zarówno osoba Agi jak i jej wspaniała muzyka. Szczególnie gorąco zapraszam Was na koncert Agi Zaryan, który zacznie się w najbliższą niedzielę, 4 grudnia, w Filharmonii Narodowej w Warszawie o godzinie 19.00. To będzie nadzwyczajne wydarzenie!!!

 Follow Kocham Jazz on Mixcloud

Subscribe in a reader

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...