Blog audycji Kocham Jazz w radioJAZZ.FM w każdy wtorek 21.00-22.00 - zapraszam Maciej Nowotny
wtorek, 24 września 2013

W najbliższym wydaniu audycji Kocham Jazz w RadioJAZZ.FM (kliknij, aby posłuchać nas w internecie) zagości i nas zjawiskowa młoda pianistka Joanna Duda. Ostrzcie swoje długie i ostre kły na godzinę rewelacyjnej muzyki i rozmowy, która jak zwykle we WTOREK od 21.00 do 22.00 - zaprasza Maciej Nowotny!!!

 

wtorek, 17 września 2013

We wtorek o 21.00 w audycji Kocham Jazz w RadioJAZZ.FM Maciej Nowotny będzie miał gościa z firmy For Tune Records, o której dokonaniach i planach porozmawiamy słuchając przy tym doskonałej muzyki z wydawanych przez tę firmę płyt. Zapraszam serdecznie ;-)))

Link, aby posłuchać RAdioJAZZ.FM w internecie: http://radiojazz.fm/

piątek, 13 września 2013
wtorek, 10 września 2013

W dzisiejszej auducji Kocham Jazz w RadioJAZZ.FM (wtorek od 21.00 do 22.00, kilknij ten link, aby posłuchać w internecie) zagramy muzykę z najbardziej gorących światowych nowości. Ze swoimi świeżo wydanymi krążkami pojawią się Ahmad Jamal, David Binney, Joey Baron z Billem Frisellem, Dennis Gonzalez, Bobby Previte, a całości dopełni wydane w tym roku archiwalne nagranie legendarnego bandu Melodic Art-tet z udziałem międy innymi Charlesa Brackeena i Williama Parkera.

Serdecznie zaprasza - Maciej Nowotny

wtorek, 03 września 2013

Po wakacyjnej przerwie audycja Kocham Jazz wraca na antenę RadioJAZZ.FM i już w najbliższy wtorek o 21.00 jej gościem będzie Adam Baruch (www.adambaruch.com). Adam jest znanym na całym świecie krytykiem jazzowym, ale przede wszystkim człowiekiem zakochanym w wyśmienitym jazzie, a szczególnie w tym pochodzącym z naszego kraju. W sierpniu przyjechał do Polski na krótki pobyt z Izraela i wykorzystamy tę okazję, by porozmawiać o renesansie zainteresowania żydowską tradycją muzyczną, zwłaszcza wśród młodego pokolenia naszych twórców. Na rozmowę i potężną dawkę wyśmienitej muzyki zaprasza Maciej Nowotny.

Link aby posłuchać radia w internecie: http://radiojazz.fm/

Follow Kocham Jazz on Mixcloud

Subscribe in a reader

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...