Blog audycji Kocham Jazz w radioJAZZ.FM w każdy wtorek 21.00-22.00 - zapraszam Maciej Nowotny
poniedziałek, 01 września 2014

 

Kochani czytelnicy!

Ponad 5 lat prowadzenia tego bloga dobiegło końca. Najpierw było to moje prywatne, intymne archiwum przeżyć wywoływanych przez obcowanie z muzyką. Z czasem coraz częściej pojawiać się tu zaczęły teksty publikowane w innych miejscach w sieci, a następnie w prasie. Wreszcie, gdy dostałem propozycję prowadzenia audycji w RadioJAZZ.FM audycji o takiej samej nazwie jak mój blog zacząłem tu umieszczać podcasty z tych spotkań z Wami. 

Jak wszystko jednak przychodzi moment rozstania i po trzech latach kończę moją współpracę z RadioJAZZ.FM i pisanie na tym blogu, z tego powodu, że mój drugi blog POLISH JAZZ BLOG, założony niemal w tym samym czasie odniósł taki sukces (prawie 700,000 odsłon stron i kilka tysięcy fanów na FB) , że chcę mu poświęcić cały swój czas jaki mam na jazz. 

Zatem blog Kocham Jazz pozostanie w sieci jako archiwum moich tekstów i audycji, ale nowe teksty i audycje będę odtąd publikował na POLISH JAZZ BLOG. Tam Was zapraszam do czytania nie tylko zresztą moich tekstów, ale i tych, których autorami są moi przyjaciele. I mam nadzieję, że kiedyś jeszcze pojawi się możliwość byśmy znów spotkali się na antenie. Póki co dziękuję za wiele wspólnie spędzonych wieczorów i za wspólnie cieszenie się ukochaną przez nas muzyką ;-)

Pozdrawiam serdecznie,

Maciej Nowotny

17:02, trener66
Link Komentarze (4) »
Follow Kocham Jazz on Mixcloud

Subscribe in a reader

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...